Hakkımızda


Kardelen Şekerleme ve Lokum adı 2007 yılında kurulan firmamiz, 100 metrekarelik alanda üç eleman, bir ustayla başlayıp yoğun ve titiz çalışmalarımız neticesinde; üretim, makina ve eleman kapasitesini arttırarak  yeni yerimizdeyiz, Gıda Mühendisi kontrolünde ve hijyenik şartlarda, kaliteli ürün prensibini ilke edinerek, en iyi hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz


Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde, ihtiyaç duyulduğu anda, akla gelen ilk firma olmak, lokum ve türlerinde kalitemizi daima korumaktır.

Vizyonumuz


Faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, üretim kalitemizi ürünlerimize yansıtmak, şirketimiz ile müşterilerimiz arasında samimiyeti korumaktır.

Kalite Politikamız


Deneyimli Kadro;

Kardelen Şekerleme olarak, ürünlerimizi hijyenik koşullarda üretiyoruz. Üretilen ürünler daha sonra büyük bir titizlikle deneyimli ekibimizle müşterilere ulaştırılır.

Müşteri Velinimetimizdir;

Kalite politikamızda en önem verdiğimiz nokta ise müşterilerle ilişkilerimizi sürekli tutmaktır. Mesafe olarak firmamızdan uzakta olsalar dahi diyaloğu kesmeden iş bitimine kadar irtibat halinde olmaktır.

Çalışanlarımıza Önem Veriyoruz;

Müşterilerimizi memnun etme yolu, çalışanlarımızı da aynı şekilde mutlu etmekten geçer. Bu nedenle, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamayı amaçlamaktayız.

Ayrıca ;

Devamlı, kaliteli ve istikrarlı üretim yapmayı,

Müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini karşılayacak üretim yapmayı,

Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde kaliteden ödün vermeyecek şekilde makul fiyatla üretim yapmayı amaçlamaktayız.